logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

نمایندگی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم در غرب تهران

نمایندگی نرم افزار سپیدار

نمایندگی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم در غرب تهران

شرکت پدسا به عنوان نماینده فروش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در غرب تهران فعالیت دارد. این مجموعه علاوه بر نمایندگی نرم افزار سپیدار خدمات دیگری در کنار سایر خدمات شرکت سپیدار قرار داده است. مشتریان گرامی علاوه بر خرید نرم افزار حسابداری سپیدار، علاوه بر دریافت پشتیبانی رایگان یکساله شرکت پدسا، از مشاوره تلفنی و حضوری نیز برخوردار خواهند بود.

 

نرم افزار حسابداری سپیدار

قیمت نرم افزارهای حسابداری سپیدار

 

تفاوت قیمت نرم افزارهای حسابداری در چیست؟

 

دلایل اصلی تفاوت قیمت نرم افزارهای حسابدرای بستگی به امکانات و برند نرم افزار دارد. از امکانات یک نرم افزار حسابداری می توان به پشتیبانی خوب، چند سطحی بودن حسابها، سرعت نرم افزار، ظاهر زیبا، قابلیت ارائه خروجی مناسب، کانورت اطلاعات و زیر سیستم های قوی اشاره کرد.

1- امکانات نرم افزار 

1-1 پشتیبانی: کار مالی از حساسیت بالایی برخوردار است و وقت و زمان نمی شناسد. به محض بروز یک مشکل باید سریعا آنرا شناسایی و مرتفع نمود. شرکت ها حسابداری به صورت حضوری، تلفنی، چت و ریموت خدمات خود را برای رفع سریع مشکل ارائه می دهند.

1-2چند سطحی بودن حسابها: قابلیت چند سطحی بودن نرم افزارهای حسابداری خیلی خیلی مهم است و ریشه اصلی کدینگ حسابعا از سطح های کل- معین – تفضیل نشات گرفته است.

1-3 سرعت نرم افزار: یکی از دلایل مهم و ارزشمند در هنگلم انتخاب یک نرم افزار قظعا سرعت لود و پردازش نرم افزار حسابداری و سرعت کار حسابدار در نحوه کار با نرم افزار است.

1-4ظاهر زیبا: محیط یک نرم افزار در هر حوزه ای که باشد عملیات سنگین و طاقت فرسا و زمان بر را دلنشین تر می کند. حسابداران از یک نرم افزار حسابداری زیبا استقبال بیشتری میکنند و می تواند یکی از مزایای رقابتی در بین فروشندگان باشد.

1-5قابلیت ارائه خروجی مناسب: به دلیل پرکاربرد بودن و عدم محدودیت در محیط نرم افزار اکسل بهتر است که نرم افزارهای حسابداری قابلیت دسترسی خروجیاکسل برای تکمیل گزارشات، مغایرت گیری، ایجاد تغییرات کلی و … را دارا باشند.

1-6قابلیت کانورت اطلاعات: این مورد برای کسانی است که می خواهند یک نرم افزار قدیمی را رها کرده و به یک نرم افزار جدید رجوع کنند. قابلیت کانورت در واقع به سوار کردن اطلاعات موجود از قبل،به صورت یکجا و در سریع ترین زمان در یک نرم افزار حسابداری گفته می شود.

1-7زیر سیستم های قوی: منظور از زیر سیستها بخش ها، ماژولها و امکانات جانبی نرم افزار حسابداری است.زیر سیستم ها مختص انواع فعالیت های تولید، خدماتی،بازرگانی و پیمانکاری بوده و هر کدام تعاریف، کدینگ و زیر سیتمهای خاص خود را دارند.

2: برند نرم افزارهای حسابداری

دلایل گوناگونی برای برند شدن نرم افزارهای حسابداری وجود دارد. ازجمله اولین بودن، تبلیغات گسترده، قیمت پایین و امکانات و خدماتی که ارائه داده اند می تواند باعث برند شدن نام آنها شده باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید نرم افزار حسایداری سپیدار، درخواست دمو و قیمت محصول با ما تماس بگیرید.نمایندگی نرم افزار سپیدار

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ