logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

خطاهای نرم افزار سپیدار و پورتال پشتیبانی پردازش داده سامانه

خطاهای نرم افزار سپیدار

خطاهای نرم افزار سپیدار و پورتال پشتیبانی پردازش داده سامانه

در یک نرم افزار حسابداری ممکن است خطاهایی وجود داشته باشد. به خصوص در نرم افزارهای تازه این اتفاق بیشتر رخ می دهد. در واقع برخی خطاها مربوط به تمامی نرم افزارها می شوند و فقط مختص نرم افزارهای حسابداری نیستند. کاربرانی که نرم افزار سپیدار سیستم را از شرکت پدسا خریداری نموده اند؛ در صورت مشاهده خطاهای نرم افزار سپیدار می توانند خطای بوجود آمده را با کارشناسان مجرب این مجموعه در میان بگذارند تا در سریعترین زمان مشکل بوجود آمده رفع شود.

یکی از متداول ترین خطاهای نرم افزار سپیدار در هنگام ورود، ممکن است مواجه شدن با پیغام” خطای قفل 1″ باشد. برای رفع این مشکل می توانید ابتدا قفل سخت افزاری خود را به یکی از پورتهای کامپیوترتان وصل کنید. در صورتی که باز هم با مشکل روبرو شدید می توانید با بخش پشتیبانی پدسا تماس بگیرید.

یکی از راهکارهای در نظر گرفته شده در شرکت سپیدار برای رفع مشکلات ناشی از خطاهای نرم افزار عضویت در کلوب مشتریان است. شما می توانید از این طریق، ارتباط نزدیکتری با کارشناسان سپیدار برقرار نمایید.

  • در حین کار با نرم افزارهای حسابداری مشکلات احتمالی وجود دارد که از بارز ترین آنها می توان به هنگ کردن سیستم نرم افزار اشاره نمود. این مشکل در اکثر نرم افزارها وجود دارد.
  • یکی دیگر از این مشکلات عدم قابلیت ارتقا و توسعه نرم افزار است. زمانی که شما از یک نرم افزار حسابداری برای مدت زمان طولانی استفاده می کنید نیاز به قابلیت های بیشتر خواهید داشت. قابلیت ارتقا نرم افزار حسابداری، به نفع کسب و کار شماست.
  •  کاربری سخت و دشوار نیز می تواند جزو مهمترین مشکلات در نرم افزارهای حسابداری باشد. اگر کار با نرم افزار حسابداری، سخت و پیچیده باشد ممکن است باعث عدم تمایل مدیران و صاحبان کسب و کار برای استفاده از آن نرم افزار شود.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ