logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890
نرم افزار مالی
آموزش سپیدار سیستم

آموزش و راه اندازی نرم افزار سپیدار سیستم و آموزش ساخت گزارشات و ...

آموزش نرم افزار های کاربردی

آموزش نرم افزارهای عمومی ، کاربردی و مانیتورینگ

آموزش امنیت شبکه

آموزش فایروال ها و برقراری امنیت شبکه و تست های نفوذ

آموزش شبکه و ارتباطات

آموزش انواع بستر های ارتباطی و ادمین شبکه

از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید .

شرکت پدسا امکانات آموزشی و برگزاری کلاس و دوره های تخصصی در زمینه های مختلف IT را دارد .

 

این دوره ها برای کارشناسان سازمان های طرف قرارداد با حداقل تعداد نفرات ممکن ، طبق نظر و نیاز مشتریان برگزار می شود .

 

درصورتیکه کارفرما از امکانات لازم برخوردار باشد ، برای جلوگیری از به هدر رفتن زمان مفید پرسنل کارفرما ، این کلاسها و  یا دوره ها در محل کارفرما برگزار می شود .

لازم بذکر است پس از پایان دوره ها گواهی های مربوط به هر دوره برای شرکت کنندگان در آن دوره صادر خواهد شد .

در ادامه دوره های قابل ارائه توسط این شرکت به همراه ریز سرفصل ها و عناوین دوره ها قابل مشاهده می باشد

مشاوره رایگان

آموزش از راه دور 

 

 

E-LEARNING

با گسترده شدن فناوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه ، ابزار ها و روش های آموزش نیز دچار تحول شدند. تحول این ابزار ها و روش ها در جهتی است که هر فرد در هر زمان و هر مکان بتواند با امکانات خودش و در بازه زمانی که خودش مشخص می کند مشغول یادگیری شود.
در سال های نه چندان دور آموزش از راه دور مطرح شد. این نوع آموزش ویژگی های خودش رو دارد و دارای مزایا و معایبی است. ابتدا آموزش به صورت مکاتبه ای بود و تنها راه ارتباط استفاده از نامه بود. با پیشرفت تکنولوژی و از همه مهمتر ارزان تر شدن هزینه استفاده از تکنولوژی، استفاده از ابزار های جدید تر برای انتقال دانش مطرح شد. با به وجود آمدن و گسترش اینترنت این پدیده جدی تر دنبال شد و ابزار ها و روش ها و استاندارد هایی برای آموزش الکترونیک مطرح شد و هر روز اصلاحات جدیدتری در این زمینه انجام می شود.در واقع می شه گفت آموزش الکترونیکی استفاده از ابزار های انتقال اطلاعات به صورت الکترونیکی (مثل اینترنت) برای انتقال اطلاعات و دانش است.
امروز اول راجع به دو کلمه training و learning صحبت می کنم. Training به معنی آموزش دادن است و learning به معنی یاد گرفتن است. در رویکرد سنتی از روش آموزش دادن استفاده می شود که چون همراه با زور و اجباره باعث افت تحصیلی دانش آموز می شود و حتی ممکن است مشکلاتی در خارج از محیط آموزشی برای دانش آموز پیش بیاورد. اما در رویکرد جدید از روش آموزش گرفتن استفاده می مس شود. چون در این روش فرد، خود می خواهد یاد بگیرد بنابر این زور و اجباری هم در کار نیست و در نتیجه مشکلات قبلی به وجود نه خواهد آمد.
مشاوره رایگان از طریق واتساپ