logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار متناسب با نیازهای کسب و کارهای کوچک، طراحی و تولید شده است. دارای چهار بسته تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری است. نرم افزار حسابداری سپیدار دارای 10 سیستم است. نرم افزارهای حسابداری زیادی در بازار عرضه شده است و اغلب، عملکرد رضایت بخشی دارند. مدیران مالی و حسابداران با سخت گیری بیشتری به دنبال نرم افزارهای حسابداری هستند.

نرم افزار سپیدار سیستم که زیر مجموعه کمپانی همکاران سیستم است با هدف پیاده سازی سیستم مالی منجسم، مختص شرکت های کوچک و متوسط تولید شده است. این نرم افزار یکی از قدیمی ترین و معروف ترین نرم افزارهای شرکتی در بازار ایران است.

به همین منظور شرکت سپیدار اقدام به اعطای نمایندگی با شرایط خاص به برخی از شرکت ها نموده است تا کاربران گرامی بتوانند در سراسر کشور از خدمات این نرم افزار مالی برخوردار شوند. شرکت پدسا نیز با توجه به فعالیت های گسترده خود در سال های اخیر در حوزه نرم افزار و حسابداری توانست، موفق به دریافت نمایندگی از شرکت سپیدار گردد. مجموعه پدسا فعالیت خود را در غرب تهران آغاز نموده و آماده پاسخ گویی و مشاوره رایگان به مشتریان گرامی می باشد.

در طی سالیان گذشته حسابداران زیادی برای محاسبات شرکتی خود از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار استفاده کرده اند. به همین منظور در برخی از آموزشگاه های حسابداری، نرم افزار سپیدار را تدریس می کنند. شما در هر صنفی که باشید می بایست بتوانید با استفاده از یک نرم افزار حسابداری مناسب، به ارائه گزارشات استاندارد مدیریتی، یکپارچه سازی اسناد مالی، رعایت اصول حسابداری و سود و زیان، سهولت و دقت در محاسبات حقوق و دستمزد، فاکتورهای صادر شده و حواله های ثبت شده و … به صورت اختصاصی پاسخ دهید.

 

نرم افزار حسابداری شرکتی

ویژگی نرم افزار حسابداری شرکتی

 

نرم افزار حسابداری شرکتی چیست ؟ و چه ویژگی های دارد؟

نرم افزاز حسابداری شرکتی، مدیریت تمامی امور شرکت اعم از خرید، فروش، خزانه، حقوق و دستمزد را به عهده دارد. امروزه تمامی کسب و کارها، ولو کوچک از خدمات حسابداری استفاده می کنند. روش های سنتی، پاسخ گوی کنترل منابع مالی به دلیل توسعه حجم مبادلات شرکت های گسترش یافته نیستند و شرکت های بازرگانی گسترش یافته اند. نرم افزار های حسابداری شرکتی، به نرم افزارهایی گفته می شود که باعث تسهیل امور حسابداران در شرکت ها می شوند.

از مزیت های یک سیستم نرم افزار حسابداری می توان به : ورود ساده اطلاعات، پردازش سریع، ارائه تحلیل و گزارش گیری خودکار، خودکار سازی وظایف، کاهش خطا، ایجاد یکپارچگی با سایر سیستم ها، شفافیت در اطلاعات و صرفه جویی در زمان اشاره کرد.

هر کسب و کاری برای تحرک و پویایی به حسابداری نیاز دارد. یک شرکت با تعداد پرسنل زیاد و حساب های پیچیده و یک شرکت با پرسنل کم، هر دو نیاز به اطلاع از روند حساب های مالی مجموعه خود دارند. با توجه به زمینه و نوع کسب و کار خود می توان نرم افزار مناسب را از بین چندین نرم افزار مختلف انتخاب کرد.

نرم افزارهای حسابداری شرکتی روی پنج ماژول دفتر کل، حساب های دریافتی، حساب های قابل پرداخت، حقوق و دستمزد و گزارشگیری تولید می شوند. اغلب نرم افزارهای حسابداری گزینه هایی برای دسترسی به این موارد را در اختیارتان قرار می دهند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت شرکت پدسا به آدرس www.padsa.com مراجعه نمایند.

نرم افزار حسابداری شرکتی

 

وظایف برنامه حسابداری شرکتی

حسابداری شرکتی، زیر شاخه ویژه از حسابداری است و به موضوعات حسابداری در شرکتها میپردازد. از وظایف برنامه حسابداری شرکتی می توان به گرفتن صورت گردش وجوه، نحلیل نتایج مالی و حسابداری رویدادها اشاره کرد. نرم افزار حسابداری شرکتی زیر مجموعه هایی دارد:

  • حقوق کارمندان
  • آماده سازی ترازنامه
  • حسابرسی

این نرم افزار ها دید بهتری از هزینه فراهم می کنند و با گزارش های مداوم و کامل می توانند به مدیریت بهتر شرکت ها کمک نمایند. نرم افزارهای حسابداری شرکتی متنوعی در بازار موجود است و هر کدام قابلیت های متنوع، برای کسب و کارهای گوناگون را دارند. هر کدام دارای امکانات مختلف و قیمت های متفاوت هستند. نرم افزار حسابداری سپیدار، مطابق با قوانین مالیاتی، کاربردی ترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار های کوچک، شرکت های تولیدی، بازرگانی و خدماتی است. نوبت شماست که بر اساس نیاز خود نرم افزار حسابداری شرکتی مورد نیازتان را خریداری نمایید.

همکاران ما در واحد فروش جلسات اختصاصی در سازمان مشتری، جلسه دموی نرم افزار های مختلف پدسا را برگزار می کنند.

                                              دریافت دموی رایگان نرم افزار حسابداری سپیدار

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ