logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

آموزش کامل نرم افزار حسابداری سپیدار

آموزش کامل نرم افزار حسابداری سپیدار

آموزش کامل نرم افزار حسابداری سپیدار

حسابداری یک زبان است و اطلاعاتی درباره موقعیت مالی یک سازمان را در اختیار افراد قرار می دهد. برای آنکه با عملیات مالی سازمانها ارتباط برقرار نمایید باید حسابداری را فرا بگیرید. آموزش کامل نرم افزار حسابداری سپیدار یا هر نرم افزار حسابداری دیگری به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید اطلاعات دقیق، معتبر و ارزشمند مالی هر مجموعه را به آسانی در اختیار داشته باشید. در شرکت پدسا می توانید در ابتدا و قبل از خرید نرم افزار، با کارشناسان مجرب و با دانش این مجموعه مشورت نمایید. پس از آن و در صورت تمایل به خرید نرم افزار حسابداری سپیدار ، می توانید از طریق دموی نرم افزار حسابداری با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در این زمان نیز می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکلی، به کمک تیم پدسا به حل و فصل آن بپردازید.

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم  به صورت کامل و در اشکال مختلف برای کاربران آموزش داده می شود. همچنین از خدمات پشتیبانی یکساله مجموعه پدسا برخوردار خواهید بود. تیم پدسا نمایندگی غرب تهران سپیدار سیستم را به عهده دارد. این مجموعه علاوه بر نمایندگی  سپیدار همکاران سیستم با تکیه بر دانش مدیران و اعضای تیم خود می تواند شما را در زمینه های مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی از تجهیزات و سخت افزارها و نرم افزارها کمک نماید.

 

 

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

 

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

 

 مطمئنا یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای مالی و مدیریت، شرکت همکاران سیستم است. شرکت های زیادی در سراسر کشور هستند که از محصولات نرم افزاری همکاران سیستم استفاده می کنند. نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم نیز یکی از پر طرفدارترین محصولات همکاران سیستم است و بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط از این نرم افزار استفاده می کنند. نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از بخش هایی تشکیل شده که می تواند تمام نیازهای نرم افزاری شرکت ها را در زمینه مالی و اداری پوشش دهد .

برخی از ماژول های نرم افزار حسابداری سپیدار عبارتند از:

 • حسابداری مالی
 • حسابداری خرید
 • حسابداری فروش
 • خزانه داری
 • مدیریت انبار
 • حقوق و دستمزد
 • بهای تمام شده
 • حسابداری پیمانکاری

شرکت پدسا بیش از یک دهه است که در حوزه نرم افزر به صورت گسترده و موفیت آمیز فعالیت نموده است. افراد این مجموعه جزو متخصصان در زمیه نرم افزار، حسابداری و مدیریت هستند. این مجموعه هم اکنون به عنوان نماینده سپیدار سیستم در غرب تهران مشغول به فعالیت می باشد. علاوه بر خرید نرم افزار می توانید از برنامه های شرکت در خصوص آموزش کامل نرم افزار حسابداری سپیدار به شکل تلفنی، حضوری و ریموت و… بهره مند شوید.

 

 

نرم افزار حسابداری حرفه ای

ویژگیهای نرم افزار حسابداری

به نظر شما یک نرم افزار حسابداری خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 

 • یک نرم افزار حسابداری خوب باید مرتبط با صنف شما باشد. مثلا شرکتهای کوچک، سوپر مارکتها و پخش لوازم آرایشی، باید نرم افزار حسابداری مختص خود را داشته باشند.
 • نرم افزاری مالی که تهیه می کنید می بایست مورد استفاده سایر استفاده کنندگان نیز باشد. مثلا حسابدار و فروشنده شرکت شما بتوانند به راحتی از امکانات نرم افزار استفاده کنند.
 • یک نرم افزار مالی خوب می بایست قابلیت بروز رسانی و اضافه کردن امکانات جدید را داشته باشد. مثلا اضافه شدن قوانین جدید مالیاتی و بیمه ای
 • از جمله ویژگیهای یک نرم افزار مالی خوب کار با ورودی و خروجی فایلهای مختلف است. به عنوان مثال شما باید بتوانید به راحتی اطلاعات خود را از فایل اکسل و اکسس وارد سیستم نموده و سپس از آنها خروجی دریافت نمایید.
 • یک نرم افزار مالی باید سطح دسترسی محدود کننده داشته باشد. مثلا کارمند حسابداری به دسترسی های مدیر حسابداری دسترسی نداشته باشد و سایر اعضای سازمان نیز به همین شکل.
 • یک نرم افزار خوب باید دارای نسخه آزمایشی باشد.
 • آخرین و شاید اساس ترین مورد در خصوص یک نرم افزار خوب دارا بودن خدمات پشتیبانی قوی است. خدمات پس از فروش یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نرم افزار مالی است.

در نهایت بهتر است برای خرید نرم افزار حسابداری با دقت بیشتری وارد عمل شوید. شرکت های معتبر در این زمینه را پیدا کرده و درخواست دمو نمایید. خواسته های خود را مطرح کنید و از فروشنده بخواهید آنها را در سیستم حسابداری به شما نشان دهد. شرکت پدسا که نمایندگی غرب نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم را به عهده دارد آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم است و می توانید از تجریه 15 ساله این مجموعه در خصوص تهیه انواع نرم افزار و پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار بهره مند شوید.

شرکت پدسا
1 نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ