logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کلوپ مشتریان سپیدار و امکانات ویژه برای کاربران

کلوب مشتریان سپیدار

کلوپ مشتریان سپیدار و امکانات ویژه برای کاربران

باشگاه مشتریان، یک واحد برقرار کننده ارتباطات میان مشتریان و کسب و کارهاست. این کلوپ توسط همان سازمانها به منظور ایجاد ارتباطات مستقیم و منظم ایجاد می شود. کلوپ مشتریان سپیدار نیز این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان نرم افزار سپیدار بتوانند به راحتی با این مجموعه در ارتباط باشند. شرکت پدسا نیز به عنوان یکی از نمایندگان فعال سپیدار سیستم در تهران با در اختیار قرار دادن خدمات متفاوت در حوزه نرم افزار حسابداری و سایر نرم افزارها آمادگی پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد.

 

 

در سیستم باشگاه مشتریان که در اثر گرد آوردن مشتریان یک مجموعه در کنار یکدیگر و ثبت اطلاعات آن ها ایجاد شده است در ابتدای عضویت آن ها در سیستم، برخی اطلاعات در یک بانک اطلاعاتی ثبت شده که با استفاده از آن ها می توان برنامه ریزی دقیقتری انجام داد. کلوب یا باشگاه به گردهمایی تعدادی از افراد به صورت ساختار یافته در کنار یکدیگر گفته می شود كه برای هدف و منظور خاصی گرد هم جمع شده اند.

یکی از دلایل راه اندازی باشگاه مشتریان برای وفادار کردن مشتریان به آن مجموعه است. چرا که همیشه نمی توانید مشتریان راضی را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

با راه اندازی باشگاه مشتریان، می توانید مشتریان راضی را شناسایی کرده و استراتژی های مجموعه خود را به درستی پیاده سازی نمایید و از آنها در جهت افزایش وفاداری مشتریان بهره مند شوید. برخلاف گذشته که مهمترین هدف صاحبان کسب و کارها جلب رضایت مشتریان بود، امروزه می بایست علاوه بر اهمیت رضایت مشتریان برای ترغیب آنان به خرید مجدد نیز، اهمیت قائل شوید.

 

 

نرم افزار سپیدار

کلوب مشتریان سپیدار

فاکتورهای مهم در افزایش وفاداری مشتریان

 

جذب یک مشتری جدید، بسیار پر هزینه تر از حفظ مشتریان فعلی است. به همین دلیل، نقش و حفظ مشتریان فعلی در رشد یک تجارت، بسیار اهمیت دارد. روش ها و رفتارهای مختلفی برای ایجاد ارتباط طولانی با مشتریان وجود دارد. وفاداری مشتریان تاثیر  زیادی بر روند کسب و کار شما خواهد داشت. برای نفوذ در مردم می توان کار را با ایجاد یک ارتباط عاطفی با آنها آغار کرد. یکی از راههای برقراری رابطه عاطفی با مشتریان ایجاد باشگاه مشتریان است. برای وفادار سازی مشتریان نیاز به چند فاکتور اساسی است که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت:

  • وابستگی سازمانی
  • وابستگی در کسب و کار
  • وابستگی عاطفی
  • رضایتمندی
  • کارآمد بودن
  • جایگاه اقتصادی داشتن
  • سازگاری و هماهنگ بودن

دنیا به سرعت در حال رشد و تغییر است و هر رو رقبای شما در فکر پیدا کردن روش های جدید و خاصی هستند و ممکن است که این روشها به مراتب بهتر، سریع تر و ارزانتر از کارهایی باشد که شما انجام می دهید. به همین دلیل، رقابت میان شما برای جذب مشتریان بیشتر، چندان راحت نیست.

                                                     ” جذب مشتریان به آسانی نیست “

 

شرکت سپیدار سیستم، نیز از طریق ایجاد کلوپ مشتریان سپیدار و نمایندگی در سراسر کشور در تلاش برای حفظ و راضی نگهداشتن مشتریان خود می باشد. یکی از نمایندگان معتبر این مجموعه، شرکت پردازش داده سامانه است که می توانید با خدمات و محصولات این شرکت از طریق مراجعه به سایت پدسا آشنا شوید.

 

 

نرم افزار مالی

ضرورت داشتن یک نرم افزار حسابداری

ضرورت نرم افزار حسابداری برای کسب و کارها

 

امور مالی کسب و کار کوچک خود را میتوانید با انتخاب یک نرم افزار مالی جامع به طور موثرتری مدیریت نمایید. اگر از انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطمئن نیستید میتوانید با مراجعه به سایت پدسا به عنوان نماینده معتبر سپیدار همکاران سیستم در غرب تهران درخواست دمو داده و یا به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان مجرب این مجموعه بهره مند شوید.

داشتن یک نرم افزار مالی، زمینه را برای انجام محاسبات حسابداری دقیق، ورودی و خروجی های کسب و کار شما فراهم می کند. در گذشته و در زمان حال برخی کسب و کارها، حسابهای خود را به صورت دستی انجام  میدهند اما نرم افزارهای باکیفیت با قیمت بسیار مناسب همچون نرم افزار سپیدار و دشت با رویکرد کمک و بهبود بخشیدن به امور مالی کسب و کارهای کوچک طراحی و تولید شده اند.

این ایده بسیار مناسبی است که در ابتدای کار، برای مدیریت و سازماندهی حسابهای خود، اقدام به تهیه نرم افزار حسابداری کنید و اگر زمانی مجبور به تغییر شدید، میتوانید داده ها را به هر برنامه دیگری که تصمیم دارید منتقل نمایید.

نرم افزار حسابداری سپیدار با کاربری آسان توانسته است اغلب مشتریان خود و سایر شرکتها را مجاب به استفاده از این نرم افزار نماید. این نرم افزار را میتوانید از نمایندگی های مختلف در سراسر کشور خریداری نمایید. کاربران گرامی در غرب تهران نیز می توانند با مراجعه به سایت پدسا، از خدمات ویژه این مجموعه علاوه بر تهیه نرم افزار حسابداری سپیدار بهره مند شوند.

با تکیه بر پدسا میتوانید، مشاوره رایگان در خصوص نرم افزار دریافت کنید، نرم افزارهایتان را به درستی اجرا و نصب نموده و از سخت افزارهای خود پشتیبانی کنید. در این مجموعه متخصصان حرفه ای در زمینه نرم افزار و مدیریت گرد هم جمع شده اند تا مسیر کسب و کار شما را هموار سازند.

شرکت پدسا
2 نظرات

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ