logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم همراه با نحوه نصب و راه اندازی

نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم

نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم همراه با نحوه نصب و راه اندازی

نحوه کار و محیط نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم همانند نسخه اصلی است و شامل تمامی سیستم های سپیدار می باشد. این سیستم ها که به شکل یکپارچه کار می کنند تمامی فرآیندهای مالی یک شرکت را در بر می گیرند. نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم ، آموزش نرم افزاری جهت یکپارچه سازی فرآیندهای مالی سازمان ها است که بر اساس نیازهای شرکت ها طراحی گردیده است و کارکردی بسیار آسان دارند. شرکت پدسا، نماینده سپیدار سیستم در غرب تهران است که علاوه بر فروش نرم افزار سپیدار، سایر خدمات نرم افزاری و سخت افزاری را به بهترین شکل حضورتان ارائه خواهد نمود.

 

نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم

 

 • همه سیستم های همکاران را شامل می شود.
 • ۱۰۰ تا سند را می توان با استفاده از این نسخه ثبت کرد.
 • هیچ محدودیت زمانی در این نسخه وجود ندارد.
 • نرم افزار تا یک هفته به صورت رایگان پشتیبانی می شود.
 • این محصول شامل فیلم آموزشی و راهنمای متنی موجود می باشد.
 • این نسخه آخرین آپدیت نرم افزار است.
 • دیتای این نسخه را می توان پاک نمود و به هر تعداد استفاده کرد.

 

کاربردهای نسخه آموزشی

 

یکی از کاربردهای اصلی این نسخه، تمرین سناریو آموزشی است. دانش پذیرانی که در جلسات آموزشی نرم افزار سپیدار شرکت کرده اند می توانند با استفاده از این نسخه، موارد آموزشی را تمرین کرده و خروجی آن را به مربی تحویل دهند. همچنین افرادی که قصد دارند به صورت خودآموز این نرم افزار را یاد بگیرند می توانند به راحتی با استفاده از این نرم افزار تمرینات خود را انجام دهند.

 

مخاطبین نسخه آموزشی سپیداران همکاران سیستم

 

 • دانشجویان حسابداری
 • علاقه مندان و کارآموزان نرم افزار سپیدار
 • دانش پذیران آموزشگاه های حسابداری
 • دانش آموزان

 

نرم افزار سپیدار

نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم

قابلیت های نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم

 

کدینگ پیش فرض

در این نرم افزار می توانید به آسانی کدینگ پیش فرض شرکت های تولیدی را به کار ببرید.

مشخص کردن نقطه سفارش موجودی کالا

با به کارگیری این نسخه قادر خواهید بود از نقطه سفارش و کالاهای قابل سفارش به موقع با خبر شوید.

مدیریت موجودی انبار

شناسایی شمارش کالاها، صدور تگ، اضافه انبار، ثبت انبار گردانی و کسری انبار از دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

گزارش کامل از گردش حساب مالی مشتریان و تامین کنندگان

با استفاده از این نسخه، همواره بین کارفرما و مشتری یک ارتباط شفاف به وسیله تهیه صورت حساب ها را خواهید داشت.

مدیریت بهینه پرداخت ها و دریافت ها

با استفاده از این نرم افزار به راحتی دریافتی و پرداختی تمامی فعالیت های خود را ثبت و مدیریت نمایید و در لحظه از آخرین وضعیت چک ها با خبر شوید.

 

سایر امکانات نسخه آموزشی سپیدار همکاران سپیدار

 

 • چاپ چک و کلر بانک
 • تهیه مغایرت بانکی اتوماتیک برای هر حساب
 • تهیه کردن گزارش آخرین وضعیت های چک های پرداختی و دریافتی
 • به کار بردن گزارش های روزانه
 • پرداخت و دریافت به وسیله چک، دستگاه کارت خوان، وجه نقد و یا حواله
 • تکمیل اظهارنامه مالیاتی به وسیله گزارش های تراز آزمایشی، صورت سود و زیان و ترازنامه
 • انجام عملیات خودکار مالی پایان سال
 • محتوای بسته نسخه آموزشی سپیدار همگاران آموزشی

 

 

مدیریت بهینه پرداخت ها و دریافت ها با استفاده از این نرم افزار به راحتی دریافتی و پرداختی تمامی فعالیت های خود را ثبت و مدیریت نمایید و در لحظه از آخرین وضعیت چک ها با خبر شوید. سایر امکانات نسخه آموزشی سپیدار همکاران سپیدار چاپ چک و کلر بانک تهیه مغایرت بانکی اتوماتیک برای هر حساب تهیه کردن گزارش آخرین وضعیت های چک های پرداختی و دریافتی به کار بردن گزارش های روزانه پرداخت و دریافت به وسیله چک، دستگاه کارت خوان، وجه نقد و یا حواله تکمیل اظهارنامه مالیاتی به وسیله گزارش های تراز آزمایشی، صورت سود و زیان و ترازنامه انجام عملیات خودکار مالی پایان سال محتوای بسته نسخه آموزشی سپیدار همگاران آموزشی بسته تولیدی با استفاده از این نسخه، قیمت گذاری و محاسبه کالاهای تولیدی وجود دارد. علاوه بر آن می توانید سود و زیان هر  کالا را به صورت جداگانه محاسبه نمایید. با استفاده از این محصول می توانید از آخرین موجودی های انبار مطلع شده و به وسیله امکان از مدیریت پیام، زمان درخواست و زمان تحویل مواد اولیه خود با خبر شد. با استفاده از این نسخه می توانید گزارش های تولید و فروش را مورد بررسی قرار دهید. بسته خدماتی با استفاده از این نسخه شما می توانید فاکتور صادر کرده و از قیمت محصولات و میزان فروش آن باخبر شوید. همچنین می توانید میزان سود و زیان را نیز محاسبه نمایید. بسته بازرگانی با استفاده از این محصول امکان مشاهده آخرین موجودی انبار وجود داشته و می توایند با استفاده از آن خرید و فروش روزانه را مورد بررسی قرار دهید. بسته پیمانکاری شما می توانید با استفاده از این بسته بهای تمام شده هر محصول را مشاهده کرده و سود و زیان هر پروژه را محاسبه نمایید. همچنین می توانید از مبالغ پرداخت نشده هر کار با خبر شوید. جمع بندی: در اصل می توان عنوان کرد که نسخه آموزشی سپیدار همکاران سپیدار بسیار کاربردی بوده و تمامی قابلیت ها و امکانات نسخه اصلی را نیز دارا می باشد و شما می توانید از این محصول در ابتدای کار خود استفاده نمایید.

آموزش کاربردی سپیدار

 

نرم افزار حسابداری شرکتی

 

بسته تولیدی

با استفاده از این نسخه، قیمت گذاری و محاسبه کالاهای تولیدی وجود دارد. علاوه بر آن می توانید سود و زیان هر  کالا را به صورت جداگانه محاسبه نمایید. با استفاده از این محصول می توانید از آخرین موجودی های انبار مطلع شده و به وسیله امکان از مدیریت پیام، زمان درخواست و زمان تحویل مواد اولیه خود با خبر شد. با استفاده از این نسخه می توانید گزارش های تولید و فروش را مورد بررسی قرار دهید.

بسته خدماتی

با استفاده از این نسخه شما می توانید فاکتور صادر کرده و از قیمت محصولات و میزان فروش آن باخبر شوید. همچنین می توانید میزان سود و زیان را نیز محاسبه نمایید.

بسته بازرگانی

با استفاده از این محصول امکان مشاهده آخرین موجودی انبار وجود داشته و می توایند با استفاده از آن خرید و فروش روزانه را مورد بررسی قرار دهید.

بسته پیمانکاری

شما می توانید با استفاده از این بسته بهای تمام شده هر محصول را مشاهده کرده و سود و زیان هر پروژه را محاسبه نمایید. همچنین می توانید از مبالغ پرداخت نشده هر کار با خبر شوید.

جمع بندی: در اصل می توان عنوان کرد که نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم بسیار کاربردی بوده و تمامی قابلیت ها و امکانات نسخه اصلی را نیز دارا می باشد و شما می توانید از این محصول در ابتدای کار خود استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تهیه نرم افزار سپیدارم می توانید با کارشناسان مجرب پدسا در ارتباط باشید و یا فرم درخواست دمو را پر نموده تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ