logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

ویژگی های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم با 7 امکان کاربردی

ویژگی های نرم افزار سپیدار

ویژگی های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم با 7 امکان کاربردی

 

نرم افزار سپیدار برای استفاده شرکت های متوسط و کوچک طراحی شده است. با توجه به ویژگی های نرم افزار سپیدار شرکت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری میتوانند از این سیستم استفاده نمایند. اگر به دنبال اطلاعات دقیقتر در رابطه با نرم افزار سپیدار هستید و یا می خواهید با فضای این نرم افزار آشنا شده و به صورت آزمایشی حتی سندی را ثبت نمایید، میتوانید به سایت پدسا مراجعه نموده و فرم مربوط به درخواست دموی نرم افزار را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین زمان، پس از دریافت اطلاعات با شما تماس گرفته و شرایط درخواست شما را بررسی نموده و امکانات لازم را جهت آشنایی بیشتر، مهیا میکنند.

اغلب مدیران کسب و کارها با نرم افزار سپیدار آشنایی دارند و به دلیل کاربری آسان، از این نرم افزار برای بخش مالی خود استفاده می کنند. این نرم افزار حسابداری به دلیل امکانات و قیمت مناسبی که دارد، سهم عمده ای از بازار بزرگ نرم افزارهای مالی را در اختیار خود قرار داده است.

نرم افزار سپیدار سیستم، در سال 88 توسط شرکت همکاران سیستم و با هدف پاسخ گویی به نیاز شرکت های متوسط و کوچک به بازار عرضه شد. بیش از 50.000 مشتری در سراسر کشور دارد.

محصولات سپیدار سیستم دارای گارانتی یکساله بوده و به مدت یکسال و به صورت رایگان پشتیبانی خواهید شد. یکی از مسایلی که در تهیه یک نرم افزار، آن هم نرم افزار حسابداری می بایست مورد توجه قرار گیرد پشتیبانی از سوی فروشنده است که در این مورد می توانید با خیال آسوده  به مجموعه پدسا، اطمینان کنید. از محاسن دیگر نرم افزار سپیدار می توان به قابلیت ارتقاء این نرم افزار اشاره نمود.

ویژگیهای نرم افزار حسابداری میتواند بین فروشندگان، متفاوت باشد، به همین منظور و برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

 

ویژگیهای سپیدار همکاران سیستم

امکانات کاربردی سپیدار

 

7 امکان کاربردی در نرم افزار سپیدار

 

 

 نرم افزار سپیدار سیستم به عنوان یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مالی، 7 کاربرد اساسی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود:

 

1- استفاده از نرم افزار سپیدار بدون موس

2- نحوه جستجو

3- وقتی هر روز وارد سیستم می شوید می توانید کارهای روزانه را مشاهده نمایید.

4- برای هر فرم امکان ثبت یادداشت وجود دارد.

5- در داخل هر فرم علامات ذره بین برای جستجو قرار داده شده است.

6- می توانید اطلاعات تکمیلی و گزارش پویای دلخواه از آنها ساخته و داخل سیستم وارد نمایید.

7- در سیستم امکان پیوست برای هر نوع سند یا ضمائم برای هر فرم وجود دارد.

 

قابلیت نرم افزارهای حسابداری

ویژگی های نرم افزار سپیدار سیستم

 

ویژگی های مهم و اساسی در نرم افزار های حسابدرای

 

کلیه سیستم های حسابداری ویژگی های اساسی دارند. با این حال، پیشرفته بودن این ماژول ها می تواند از فروشنده تا فروشنده متفاوت باشد. برخی از سیستم ها فقط اصول اولیه را ارائه می کنند و به شما این امکان را می دهند تا بر روی ورودی ها و خروجی ها کار کنید. در حالی که برخی دیگر ویژگی های با جزئیات بیشتری را ارائه می دهند و به شما امکان کنترل بیشتر و آزادی عمل در انجام کارهایی را می دهند که در غیر این صورت مجبور به انجام دستی آنها خواهید شد.

به عنوان مثال سیستم های نرم افزاری حسابداری باید بتوانند صورتحساب ها  را کنترل کنند. زمانی که مشتریان به شما بدهکار هستند، باید بدانید از چه کسی، چه مقدار و چه زمانی انتظار پرداخت دارید. همه سیستم ها به شما امکان چاپ فاکتورها را می دهند ولی برخی از سیستم ها این امکان را نیز فراهم خواهند نمود تا از طریق ایمیل برایتان ارسال شوند. سیستم شما باید قادر به یادآوری داده های اولیه مشتری مانند نام، آدرس، شماره حساب و اصطلاحات استاندارد باشد. امروزه اکثر سیستم های نرم افزاری، علاوه بر سایر خدمات، قیمت های استاندارد شما را برای طیف گسترده ای از محصولات و خدمات یادآوری می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ارسال صورتحساب خودکار برای مشتریان است. نرم افزار حسابداری به عنوان بخش ی از مجموعه شما عمل می کند و به مشتریان یادآوری می کند که نیاز به پرداخت سر رسید های خود دارند.

اگر قصد خرید نرم افزار سپیدار را دارید، بهتر است، فرصت را از دست ندهید. برای دریافت پیشنهادات ما و تسهیلاتی که در صورت خرید از پدسا برایتان در نظر گرفته ایم به این قسمت مراجعه نمایید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ