logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

آموزش رایگان نرم افزار مالی سپیدار سیستم، همراه با مثالهای کاربردی

آموزش رایگان نرم افزار مالی سپیدار

آموزش رایگان نرم افزار مالی سپیدار سیستم، همراه با مثالهای کاربردی

 

 یکی از شرکتهای محبوب در حوزه نرم افزارهای مالی و حسابداری، شرکت همکاران سیستم است. نرم افزار سپیدار که توسط همکاران سیستم با طراحی ساده و کاربری آسان آن برای شرکت های متوسط و کوچک، طراحی گردید، توانست به یکی از پر طرفدارترین محصولات همکاران سیستم تبدیل شود. از اینرو این مجموعه با ارائه خدماتی همچون، آموزش رایگان نرم افزار مالی سپیدار در صدد کمک به کاربران در استفاده راحتتر از این نرم افزار میباشد.

برای اطلاع از شرایط این خدمات میتوانید با شرکت پدسا به عنوان معتبرترین نماینده سپیدار سیستم در غرب تهران در ارتباط باشید. این مجموعه علاوه بر خدمات مربوط به نرم افزار حسابداری سپیدار، سایر خدمات نرم افزاری و سخت افزاری را نیز به شما ارائه خواهد نمود. کافی است با مراجعه به این قسمت، اطلاعات کافی در خصوص خدمات و محصولات شرکت پدسا را بدست آورید.

مسئله آموزش نرم افزار همیشه یکی از اساسی ترین شرایط یادگیری و تهیه نرم افزار از سوی کاربران است. کاربران به دنبال نرم افزار مالی هستند که ساده و روان باشد و بتوانند به راحتی از پس مسائل مالی خود و کسب و کارشان برآیند. حال اگر نرم افزار پیچیده و کاربری سختی داشته باشد، کار با آن خسته کننده و ملال آور می شود.

از سویی دیگر تمامی نرم افزارهای ساده، مراحل اجرایی دارند که می بایست توسط کاربر آموخته شود. به همین سبب شرکتهای معتبر در حوزه نرم افزار مالی با ارائه کتاب، مقاله های الکترونیکی و برگزاری کلاس های آموزش حضوری و اینترنتی محصولات نرم افزاری، سعی در جذب و راهنمایی کاربران خود دارند.

نرم افزار سپیدار نیز به عنوان یکی از محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار حسابداری توسط شرکت سپیدار سیستم و نمایندگان این شرکت به کاربران آموزش داده میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پدسا مراجعه نمایید.

 

 

آموزش نرم افزار مالی سپیدار مناسب چه کسانی است؟

 

نرم افزار سپیدار همانگونه که در بالا اشاره کردیم بسیار محبوب است. به همین دلیل و با وجود فراگیر شدن استفاده از این نرم افزار، برخی از آموزشگاهها در سراسر کشور اقدام به تدریس این نرم افزار نموده اند. آموزش رایگان نرم افزار مالی سپیدار برای کسانی که به حسابداری علاقه دارند و میخواهد در آینده در این شغل کاری برای خود دست و پا کنند بسیار مناسب است. فرصت های شغلی در حوزه حسابداری و مالی بسیار زیاد است. هر مجموعه ای چه بزرگ چه کوچک، چه کارگاه یا کارخانه برای انجام امور مالی خود حداقل به یک حسابدار نیاز دارد.

در آموزش نرم افزار سپیدار شما نیاز به آشنایی با برخی محصولات و امکانات جدید خواهید داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • زیر سیستمهای سپیدار
  • نحوه بک آپ گیری
  • نحوه قیمت گزاری
  • نحوه محاسبه بیمه حقوق و دستمزد و بارگزاری در سایت تامین اجتماعی
  • ثبت بارکد برای کالا
  • راه اندازی و صدور سند افتتاحیه
  • چگونگی تهیه فایل خرید و فروش فصلی و غیره

در دوره آموزش نرم افزار حسابداری با 5 نرم افزار سپیدار سیستم که شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش و حقوق و دستمزد است به صورت عملی آشنا خواهید شد. کاربرانی که دوره حسابداری را فرا گرفته اند و علاقه مند به آشنایی با نرم افزار سپیدار هستند می توانند فرم درخواست دموی نرم افزار را در سایت پدسا تکمیل نمایند.

 

نرم افزار مالی

بسته های آموزشی سپیدار

محصولات آموزشی سپیدار

 

محصولات آموزش نرم افزار سپیدار، شامل بسته آموزش نرم افزار سپیدار و کتاب رایانه کار مالی می شود. با کمک بسته آموزش نرم افزار، می توانید به نسخه جامع سپیدار با محدودیت ثبت 100 سند حسابداری دسترسی داشته و به صورت کاربردی نرم افزار را بیاموزید. کتاب رایانه کار نیز شامل تمام امکانات و موضوعات نرم افزار سپیدار است که با مطالعه آن، کار با نرم افزار را فرا خواهید گرفت.

آموزش نرم افزار و آشنایی با چند نرم افزار مالی برجسته می تواند کمک بسیاری در پیدا نمودن کار مناسب برای کسانی که جویای کار در حوزه مالی و حسابداری هستند، نماید. از سویی دیگر کار مالی، یک کار سخت و طاقت فرساست و چه بهتر است که به دنبال آموزش نرم افزاری باشید که کار با آن، آسان و لذت بخش باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت پدسا و از طریق کانال های گوناگون، با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستند.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ