logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

قیمت نرم افزار سپیدار در فروش ویژه پدسا

قیمت نرم افزار سپیدار

قیمت نرم افزار سپیدار در فروش ویژه پدسا

قیمت نرم افزار سپیدار را می توانید در این قسمت مشاهده نموده و جهت ثبت سفارش، درخواست دمو و یا هماهنگی جهت برگزاری جلسه حضوری اطلاعت خود را در قسمت مربوطه ثبت نمایید. شما با خرید نرم افزار حسابداری و نرم افزار فروش از شرکت پدسا می توانید از خدمات آموزش رایگان نرم افزار و پشتیبانی یکساله این شرکت برخوردار شوید. قبل از خرید نیز می توانید با توجه به کسب و کار خود از کارشناسان ما جهت خرید محصولات، نرم افزار و انتخاب سیستم های حسابداری مشاوره دریافت نمایید.

پدسا، با توجه به سابقه چندین ساله در حیطه خدمات حسابداری و مدیریت مالی و همکاری با شرکت همکاران سیستم اقدام به راه اندازی بخش نمایندگی در غرب استان تهران کرده است. نرم افزار حسابداری سپیدار که چند سالی هست فراگیر شده و کمتر کسی است که با نام این نرم افزار آشنا نباشد.

این نرم افزار مالی یکی از نرم افزارهای نوشته شده توسط شرکت همکاران سیستم است که برای شرکت هایی در اندازه های کوچک و متوسط ارائه شده و توانسته جایگاه خوبی کسب کند. شرکت پدسا با 15 سال تجربه در زمینه خرید، نصب و استقرار نرم افزار های بزرگ و کوچک توانسته اعتماد شرکت همکاران سیستم را جلب کرده و همکاری پایداری را با آن شرکت محترم آغاز کند.

اهمیت نرم افزار مالی سپیدار

بی تردید یکی از راه‌های موفقیت در شرکت‌ها و موسسات تجاری دستیابی به گزارش‌های دقیق و شفاف مالی است. نرم افزار مالی سپیدار با هدف انجام و ثبت امور مالی شرکت‌های کوچک طراحی گردیده است و می‌تواند نقش مفیدی در کاهش فرآیند‌های کسب و کار، سرعت و دقت در انجام محاسبات و ارائه‌ی گزارش‌های شفاف برای تصمیم‌گیری مدیران ایفا نماید.

دسترسی به یک نرم‌افزار مالی قدرتمند برای تمام شرکت‌های کوچک و متوسط ضروری بوده و نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم گزینه‌ای ایده آل در این زمینه می باشد. نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم، شامل مجموعه‌ای از نرم افزارهای مالی مخصوص کسب و کارهای کوچک بوده و این نرم افزار شامل چهار نوع کدینگ پیش‌فرض تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری است. در این نرم افزارها، ثبت دفاتر قانونی به ساده‌ترین روش ممکن فراهم آمده است و از طریق این نرم افزار می‌توان عملیات پایان سال مالی را به صورت اتوماتیک و به آسانی انجام داد.

قیمت نرم افزار سپیدار

 

همکاران سیستم با طراحی این نرم افزار توانسته است گام موثری در تحقق بخشیدن به رویای شرکت ها و بنگاه های کوچک اقتصادی بردارد. چرا که مدیت مالی همیشه رویای مدیران در کسب و کارهای کوچک بوده است.

از نرم افزار مالی سپیدار چه می دانید ؟ با نرم افزار

با نرم افزار سپیدار، گردش حساب و مانده حساب را می توانید در تمامی سطوح، به تفکیک دلخواه به کاربر ارائه دهید. نرم افزارهای این مجموعه شامل نرم افزارهای حسابداری، مشتریان و فروش، دریافت و پرداخت، تولید، تامین کنندگان و انبار، حقوق و دستمزد و حسابداری پیمانکاری می‌ باشد. در نرم افزار سپیدار شما قابلیت اضافه نمودن زیرسیستم را داشته و این زیر سیتم ها عبارتند از:

  • دو واحدی: که پیش نیاز این سیستم، نرم افزار انبار و تامین کنندگان است.این زیر سیستم به شما این امکان را می دهد تا برای یک کالا بیش از یک واحد سنجش تعریف نمایید.
  • ارزی: نرم افزار حسابداری پیش نیاز این زیر سیستم بوده و با استفاده از آن می توانید اسناد و اطلاعات همه نرم افزارهای خود را با ارز های گوناگون ثبت نمایید.
  • ردیابی : که پیش نیاز این سیستم، نرم افزار انبار و تامین کنندگان است.

قفل سخت افزاری موجود در بسته خریداری شده به منزله‌ی تمام دارایی شما خواهد بود و در صورت گم شدن یا آسیب دیدن خسارت جبران ناپذیری را به شما وارد خواهد نمود.

در نرم افزار سپیدار امکانات ذیل برای کاربران فراهم آمده است:

  • امکان ثبت و نگهداشت اطلاعات چند شرکت به صورت هم زمان در صورتی که نیاز به ثبت اطلاعات بیش از دو شرکت را داشته باشید می توانید با پرداخت هزینه تا شرکت را نیز اضافه نمایید.
  • قابلیت قفل مشاهده که به شما امکان مشاهده و گزارش گیری اطلاعات بدون حذف و ویرایش را می دهد.
  • شما می توانید در صورت تمایل از نسخه زبان انگلیسی سپیدار استفاده کنید. به این شکل که تمام فرم ها و گزارش ها بر اساس زبان انگلیسی قابل استفاده بوده و امکان استفاده از تاریخ میلادی برای شما فراهم است.

برای اطلاع از قیمت نرم افزار سپیدار بهتر است همین حالا با کارشناسان پدسا تماس بگیرید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ