logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

نرم افزار حسابداری سپیدار و نکاتی که قبل از خرید باید به آنها توجه کنیم 

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار و نکاتی که قبل از خرید باید به آنها توجه کنیم 

نرم افزار حسابداری سپیدار جهت استفاده شرکت های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری طراحی شده و کار با آن بسیار ساده و آسان است. اگر قصد خرید نرم افزار های سپیدار را دارید می توانید از تسهیلات و شرایط ویژه شرکت پدسا بهره مند شوید.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی همیشه کاری دشوار و پیچیده بوده است و یکی از عوامل اصلی نگرانی، قیمت های بسیار بالا برای خرید نرم افزار های حسابداری است. انتخاب نرم افزار مناسب برای مدیران ارشد سازمان و صاحبان سرمایه یکی از دغدغه های اصلی محسوب می شود.

قبل از خرید نرم افزار حسابداری برای کسب و کارتان ضروری است که برای سه سوال زیر پاسخ مناسبی بیابید:

  • دلیل نیاز شما به نرم افزار حسابداری چیست؟
  • چه میزان هزینه برای خرید نرم افزار حسابداری در نظر گرفته اید؟
  • چه قابلیت هایی از نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما مناسب است؟

شما می توانید به صورت اینترنتی درخواست خود را جهت دریافت دموی رایگان نرم افزار در سیستم ثبت و یا برای مشاوره رایگان فرم درخواستی شرکت را تکمیل نمایید تا در اولین زمان ممکن،کارشناسان خبره و متعهد این مجموعه پاسخگوی شما کاربر گرامی باشند.

ویژگی های یک نرم افزار حسابداری

برای کنترل بهتر وضعیت مالی شرکت و مدیریت زمان بهتر است نرم افزار حسابداری مورد نظر شما دارای ویژگی های امنیت، سرعت نرم افزار، گزارشات عمومی و مدیریتی، ظاهر خوب و کاربری آسان، مناسب با کسب و کار سازمان،ماژول های یکپارچه، پشتیبانی و انعطاف پذیری نرم افزار و امکان تغییرات درخواستی باشد. یکی از نرم افزار های جامع که می توانید با خیال آسوده کسب و کارهای کوچک خود را نیز مدیریت نمایید نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم است که این نرم افزار زیر مجموعه گروه همکاران سیستم بوده و برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات و قیمت نرم افزار می توانید به سایت پدسا مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

سیستم حسابداری سپیدار سیستم به چهار بسته تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری تقسیم می شود و هر یک کدینگ، تعاریف و زیر سیستم های مختص به خود را دارند.

حسابداران به راحتی می توانند از طریق این بسته ها دفاتر قانونی و اسنا حسابداری را با روشی ساده و در زمان کوتاهی ثبت نمایند.

بسته تولیدی 

در این بسته حسابداری، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه در اختیار تولیدکنندگان به ویژه صنایع بسته بندی و مونتاژ به سادگی قرار دارد. شما با اطلاع دقیق از هزینه های تولید می توانید محصولات خود را به صورت بهینه قیمت گزاری نمایید. و با آگاهی از بهای تمام شده کالا ها، از اتلاف منابع جلوگیری کرده و سهم بیشتری در بازار برای رقابت با سایر رقبا خواهید داشت.این بسته از 7 سیستم حسابداری، تولید، مشتریان و فروش، دریافت و پرداخت، تامین کنندگان و انبار،حقوق و دستمزد و دارایی ثابت تشکیل گردیده است.

نرم افزار حسابداری سپیدار

بسته بازرگانی

در بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم،  با آگاهی از زمان و میزان سفارش هر کالا، می توانید موجودی انبار را به شکل دقیق تری کنترل نمایید. در این بسته کنترل موجودی انبار و حساب سود و زیان کالا برای شما بسیار آسان شده و می توانید ب اساس کالاهای پر فروش و محاسبه سود هر کالا به صورت جداگانه، با شناسایی کالاهای پر سود، میزان سود شرکت را افزایش دهید.

در این بسته که به آسانی می تواند به نیاز های شرکت های بازرگانی پاسخ دهد 5 سیستم حسابداری، مشتریان و فروش، دریافت و پرداخت، تامین کنندگان و انبار و دارایی ثابت گنجانده شده است.

بسته خدماتی

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، کاربری ساده ای در ثبت اطلاعات مالی، کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی و گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی  برایتان آماده می سازد. این بسته شامل 4 سیستم حسابداری،فروش خدماتی، دریافت و پرداخت، دارایی ثابت است که به راحتی می تواند پاسخگوی نیازهای شرکت های خدماتی باشد.

بسته  پیمانکاری

در بسته پیمانکاری نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار علاوه بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه برای شما فراهم بوده و از طریق این بسته می توانید مدیریت مالی همزمان چندین پروژه پیمانکاری را با امکان محاسبه بهای تمام شده هر پروژه به راحتی انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در پدسا تماس حاصل نمایید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ