logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

سیستم حسابداری سپیدار ؛ ویژه شرکت های متوسط و کوچک

سیستم حسابداری سپیدار

سیستم حسابداری سپیدار ؛ ویژه شرکت های متوسط و کوچک

سیستم حسابداری سپیدار برای شرکت‌هایی که فعالیت‌های آن‌ها در حوزه: خدمات، بازارگانی، تولید، پیمانکاری و دیگر کارهای این چنینی است، بسیار کارامد و مفید است زیرا باعث بازدهی، راندمان و کارایی بسیار بالای شرکت خواهد شد. نحوه کمک، از طریق این سیستم به این صورت است که با درج و نوشتن داده‌های مالی و حسابداری، تاثیر بسزائی در رونق و گسترش کسب و کار شما  ایجاد می‌کند. از طریق شرکت پدسا که یکی از نمایندگان غرب تهران سپیدار سیستم است می توانید به آسانی با کارشناسان مجرب ما در حوزه نرم افزار مشاوره داشته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

برخی از ویژگی‌ها و کارایی‌های سیستم حسابداری سپیدار:

 

 • صیانت و کنترل حساب‌های مختلف
 • رپرتاژ و نقل وضعیت از نتایج سیستماتیک و پیوسته تمام عملیات مالی
 • مدیریت کردن پرداخت و دریافت وجوه نقد و چک‌ها
 • امکان ثبت چک‌های متوالی یا راس گیری در زمان ثبت چک
 • قابلیت انجام عملیات‌های مربوط به دریافت و پرداخت، وصول یا استرداد چک و رفع مغایرت بانکی به صورت خودکار
 • دسترسی به اطلاعات مربوط به مبادلات نقدی بین فروشنگان و تامین کنندگان

نکته مهم و قابل توجهی که در مورد این سیستم وجود دارد این است که با در دسترس قرار دادن و تهیه کردن پکیج کامل سیستم حسابداری سپیدار برای شرکت خود، می‌توان به صورت خودکار سند و فعالیت‌های مالی را صدور کرد و نکته مهم دیگری که دارد این است که این سیستم امکان شرح دادن را هم دارد و این توانایی مهم و پرکاربرد باعث می‌شود تا ریز‌ترین و کلی ترین جزئیات سطوح کار به صورت تفکیک یا کلی را دریافت کنید.

 

نرم افزار مالی سپیدار

کدینگ

کدینگ سیستم حسابداری سپیدار:

نوعی دسته بندی و طبقه بندی است که به مدل درختی معروف شده و کاربردهای بسیار مهمی را برای حسابداران و مدیران مالی هر شرکتی دارد، کدینگ، حاوی و دربردانده سه شاخه اصلی و پرکاربرد است که به معرفی و ویژگی‌های آن‌ها خواهیم پرداخت:

 1. حساب گروه: در کدینگ حسابداری، مهم‌ترین شاخه آن، حساب گروه نام دارد که تراز نامه و سرفصل‌های مهم سود و زیان را در خود جای داده است و طول کد حساب گروه، بسته به نیاز یک شرکت، یک یا دو رقمی است.
 2. حساب کل: مهم ترین وظیفه این شاخه از سیستم حسابداری سپیدار، بیشتر نیاز‌ها و فعالیت‌های شرکت می‌باشد. طول کد حساب کل را، طول کد گروه خود، همراه با عددهای اختصاصی حساب کل، تشکیل می‌دهد که معمولا یک، دو و سه رقمی است.
 3. حساب معین: حساب معین آخرین شاخه اصلی کدینگ بشمار می‌رود و کار اصلی آن تبدیل کردن حساب‌های کل به حساب‌های کوچک‌تر است، در ارسال و صدور کردن سند نیز شرکت می‌کند و کد آن با توجه به کد گروه، کد کل و اعداد مختص به خودش تعین می‌گردد.

 

نرم افزار حسابداری برای شرکت های کوچک

بسته های سپیدار

بسته‌های سیستم حسابداری سپیدار:

 

 1. بسته خدماتی: شرکت‌های خدماتی معمولا ماده اولیه یا محصول تولیدی ندارند و تنها با خدمت رسانی و دریافت مزد در مقابل انجام کار، فعالیت می‌کنند و برای انجام امور و کارهای حسابداری به یک نرم افزار جامع با کارایی بالا نیاز دارند، بسته خدماتی حسابداری سپیدار با راندمان بالا و راه‌اندازی آسان بسیار مناسب است که با دارا بودن نرم افزارهایی مانند( نرم افزار دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، حسابداری) می‌تواند به حسابداران در اجرای عملیات و تراکنش‌های روزانه کمک شایانی کند.
 2. بسته بازرگانی: بسته بازرگانی برای شرکت‌هایی که باید تراکنش‌ها، تصویه حساب‌ها، خرید و فروش‌ها را کامل و بدون اشتباهی ثبت و درج کنند بسیار مناسب و مفید است، ویژگی خاصی که این بسته را منحصربفرد کرده است، داشتن و دارا بودن توانایی بالایی همچون در اختیار گذاشتن تصویر مناسبی از عملیات و تراکنش‌های تجاری برای مدیران شرکت‌های بازرگانی است، این بسته بازرگانی حاوی نرم افزارهایی مانند( نرم افزارهای حسابداری، دریافت و برداشت، تامین کنندگان و انبار، فروش و دارایی ثابت) است.
 3. بسته تولیدی: این بسته تولیدی نیز مانند سایر بسته‌های سیستم حسابداری سپیدار داری نرم افزارهایی مانند(حسابداری، دریافت و پرداخت، تولید، دستمزد و حقوق، تامین کنندگان و انبار و دارایی ثابت) است، این بسته، بسیار کارایی و مفید برای شرکت‌هایی است که کار اصلی آن‌ها مونتاژ، بسته بندی و دیگر کارهای این چنینی، است.

 

برای نحوه خرید و استفاده پکیج سیستم حسابداری سپیدار می‌توان به صورت حضوری و یا  اینترنتی به سایت پدسا مراجعه نمایید. با خرید اینترنتی می‌توانید محصول را بدون دخالت واسطه خریداری نمائید، برای نحوه استفاده و راه اندازی این سیستم نگران نباشید چون فیلم آموزشی این محصول در سایت موجود است، همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر اقدام به تکمیل فرم درخواست دمو نمایید. با خرید این سیستم نیز برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران در این حیطه مشاوه بگیرید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ