logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

مشخصات، قیمت و خرید نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار مالی سپیدار

مشخصات، قیمت و خرید نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزارها و برنامه های مالی می توانند به شما در تسلط بر اصول اولیه، کارآمدتر در مدیریت هزینه کمک کنند و حتی در کشف راه هایی برای رسیدن به اهداف مالی بلند مدت تاثیر گزارند. انتخاب بهترین نرم افزار مالی به نیازهای مالی فعلی شما بستگی دارد.  البته بودجه شما برای نرم افزار مالی نیز مهم است. نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم یکی از بهترین، آسانترین و کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار است.

این نرم افزار را می توانید پس از درخواست دمو و آشنایی با محیط واقعی نرم افزار و همچنین مشاوره جهت خرید بسته های مختلف نرم افزار با کارشناسان مجرب پدسا تهیه نمایید. این محصول دارای گاراننتی و پشتیبانی یکساله از سوی شرکت همکاران سیستم بوده و به صورت رایگان به شما آموزش داده خواهد شد.

امکانات اجرایی نرم افزار مالی سپیدار

 • عملیات خرید و فروش نقدی
 • خرید و فروش کالا
 • مدیریت حساب های بانک
 • مدیریت سود و هزینه های تولید
 • ثبت و صدور پیش فاکتور
 • خرید و فروش خدمات
 • مدیریت اعتبار اشخاص
 • طراحی دلخواه فیلدها و اسناد در این نرم افزار مالی
 • عملیات خرید و فروش اقساطی
 • ثبت و صدور فاکتور در نرم افزار
 • طراحی دلخواه فرمول ها و توابع محاسباتی
 • مدیریت انبار کالا
 • عملیات امور مالیاتی
 • طراحی دلخواه گزارش (گزارش ساز)
 • محاسبه حقوق و دستمزد
 • مدیریت بیش از یک صندوق

نرم افزارهای مالی

ویژگی نرم افزار مالی خوب

یک نرم افزار مالی و حسابداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مهمترین و اصلی ترین مزیت نرم افزار مالی سپیدار سیستم، کاربری آسان است. اصلی ترین وظیفه بخش های مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای پرسنل است که در سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، به سادگی قابل اجرا بوده و طراحی منحصر به فردی دارد.

برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در ابتدا و پس از ثبت قرارداد برای کارمندان، اطلاعات ماهیانه هر یک از آن ‌ها را وارد سیستم نموده و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به هر یک را به آسانی چاپ کنید.

به راحتی می‌توانید لیست و دیسکت بیمه و فایل مالیات را صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال کنید؛ زیرا خروجی‌های قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدارسیستم، به سادگی قابل دسترس می باشد.

یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکتها و صاحبین کسب و کارها، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی است. عدم وجود نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمد ها و هزینه ها سبب ورشکستگی شرکت ها خواهد شد. به همین منظور انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطلوب، برای دستیابی به موفقیت و ادامه کار هر تجارتی ضروری است.

نرم افزار مالی سپیدار سیستم، بهترین نرم افزار مالی در کشور است که دارای سیستمی یکپارچه و قدرتمند می باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و چنانچه پکیج کامل آن را داشته باشید، می توانید به راحتی سند های مالی را به صورت خودکار، صادر نمایید.

مشاورین مجرب ما در شرکت پدسا؛ نماینده برتر شرکت سپیدار سیستم آماه پاسخگویی به پرسش های شما در رابطه با نرم افزار سپیدار سیستم،  و ارایه مشاوره رایگان در زمینه خدمات مالی، حسابداری و  مشاوره جهت خرید نرم افزار و نگهداری از سخت افزار هستند.

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار ویژه کسب و کارهای کوچک

امکانات و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار

_ کاربری آسان و عدم بروز خطای سیستمی

_ خدمات پس از فروش متنوع

_ عرضه‌ی محصولات سپیدار در سراسر کشور

_ شبکه گسترده نمایندگان فروش

_ کلاب مشتریان سپیدار سیستم

_ تجربه و زیرساخت‌های لازم برای عرضه‌ و خدمات رسانی موثر در بازار کسب و کارها

سپیدار از مجموعه نرم افزارهای مالی ویژه کسب و کارهای کوچک تشکیل شده که این نرم افزارها در 4 بسته تولیدی، بسته بازرگانی، بسته خدماتی و بسته پیمانکاری هستند. هر یک از این بسته ها، دارای ویژگی های منحصر به فرد در مدیریت و بالا بردن سرعت و دقت کار هستند. این بسته بندی ها بر اساس نوع فعالیت شرکتها، طراحی شده اند و به شما کمک می کنند تا به صورت هوشمندانه، شرکت و بیزینس خود را مدیریت نمایید.

شرکت پدسا، نماینده رسمی فروش، آموزش و پشتیبانی شرکت سپیدار همکاران سیستم، نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار را به مشتریان گرامی ارائه می کند. برای این منظور و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ