logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

سیستم های بسته تولیدی سپیدار و ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی

بسته تولیدی سپیدار

سیستم های بسته تولیدی سپیدار و ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی

سیستم های بسته تولیدی سپیدار مخصوص صنایع مونتاژ و بسته بندی، می تواند بهای تمام شده مواد اولیه را به راحتی برای شما فراهم آورد. با خبر شدن از بهای تمام شده کالا این امکان را به شما می دهد که از تلف شدن منبع ها جلوگیری کرده و مطابق با برآورد دقیق قیمت های تولید در مقایسه با قیمت گذاری بهینه محصولات اقدام کرده و نتیجتا قابلیت رقابت پذیری محصولات خود را با دیگر رقبا افزایش دهید. این بسته دارای هفت سیستم حسابداری، پرداخت و دریافت، تامین کنندگان انبار، تولید، مشتریان و فروش، دارایی ثابت و حقوق است که پاسخگوی سازمان های تولیدی در صنعت های مونتاژ و بسته بندی است.

سیستم های بسته تولیدی سپیدار بسیار کاربردی بوده و تهیه این بسته از پیشنهادات پر سود می باشد. این بسته نرم افزاری را به همراه سایر بسته های دیگر می توانید با مراجعه به سایت پدسا تهیه نمایید. پیش از آن توصیه می کنیم از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب پدسا و همچنین دموی نرم افزار برای تصمیم گیری نهایی خود بهره مند شوید.

 

چرا سیستم های بسته تولیدی سپیدار؟

 

  • اطلاع کافی از انحراف مصرف مواد و مکان ضایع شدن تولیدات
  • جلوگیری از اتلاف مواد اولیه
  • اطلاع کامل از موجوی انبار مواد اولیه
  • کنترل خروج مواد اولیه موجود در انبار
  • پیش بینی تولید
  • ثبت سربار و دستمزد به وجود آمده هر محصول
  • تعیین کم ترین و بیشترین موجودی برای هر کالا
  • انبار گردانی و صادر کردن تگ انبار
  • امکانات سیستم های بسته تولیدی سپیدار

 

سیستم های بسته تولیدی سپیدار

تولید

 

پیش بینی تولید

پیش بینی تولید برای شناسایی مواد اولیه لازم برای تولیدات گوناگون کاربرد دارد و به شخص کمک می کند که چنانچه قصد دارد محصولاتی با فرمول های متفاوت تولید کند نیاز به چه موادی دارد با در نظر گرفتن موجودی های ثبت شده در دستگاه شخص چه میزان مواد بایستی خریداری نماید.

سفارش تولید محصول

عملیات مورد نیاز جهت ساخت محصولات و برنامه فرآیند تولید، با در نظر گرفتن سفارش تولیدی دریافت شده، موارد و ملزومات، ظرفیت های ماشین آلات کارخانه در این محصول تعیین می گردد. در نتیجه کارکرد تولید شامل مقدار تولید واقعی، کنترل ثبت نسبت به سفارش شناسایی می شود.

فرمول ساخت

فرمول ساخت معمولا به شکل یک جدول از قطعات و موادی که ویژگی هایی همچون استانداردهای ابعاد، جنس مواد، وزن مواد، شکل و … دارد شناسایی می گردد. ولی در ساختار تولید، اکثرا به میزان موجودی کالا در انبار و محصولاتی که برای تولید از آن خارج می شود توجه می گردد.

محاسبه بهای تمام شده کالا در بسته تولید سپیدار

بهای تمام شده کالا عبارت است از هزینه مواد اولیه، هزینه دستمزد و حقوق و هزینه سربار که در این بخش با محاسبه کردن این موارد، سود و زیان مشخص می گردد.

 

بسته تولیدی

ویژگیهای بسته تولیدی سپیدار

 

 

ویژگی های سیستم های بسته تولیدی سپیدار

 

نمایش فرم دلخواه به شکل پیش فرض

این سیستم این قابلیت را دارد که به محض روشن شدن سیستم فرم طراحی شده به شکل پیش فرض را بر روی صفحه شما نمایش دهد و این ویژگی باعث تسریع در کارکرد شما شده و دیگر نیازی به رفتن مسیری برای باز کردن این صفحه نخواهید داشت.

امکان پیوست اسناد به دیگر فرم ها

از ویژگی های کاربردی این بسته پیوست آن به دیگر اسناد می باشد و با استفاده از آن می توانید برای هر فرمی در نرم افزار سپیدار خروج انبار، سند حسابداری و … نهایتا تا پنج سند را پیوست نمایید.

امکان ورود اطلاعات تکمیلی

امکان دارد شما برای فرم هایی که اطلاعات آن را به سیستم وارد می کنید، به ثبت و نگهداری اطلاعات بیش تری نیاز داشته باشید که از پیش تحت عنوان گزینه های اطلاعاتی برای آن فرم پیش بینی نشده باشد.

نحوه جستجو

شما در این نسخه به راحتی و تنها با سرچ کد کالا، کد تفصیلی و یا کد حساب معین به راحتی به اطلاعات آن محصول دست پیدا می نمایید. این کار باعث سرعت بخشیدن به دسترسی به حساب ها می گردد. با استفاه از این قابلیت شما هیچ اتلاف زمانی ای برای پیدا کردن حساب ها نخواهید داشت.

ثبت یادداشت برای هر فرم

اغلب نیاز است که اطلاعات بیشتری در مورد فرم را درون آن فرم جای دهید و این نسخه این امکان را فراهم می آورد تا شما به راحتی بتوانید این اطلاعات را درون فرم وارد نمایید.

ساخت گزارش پویا

با استفاده از این قابلیت شما وارد اطلاعات تکمیلی گزارش شده و با استفاده از ویژگی گزارش پویا می توانید لیست فاکتورهایی به عنوان مثال نام راننده، تاریخ فاکتور، شماره فاکتور و … را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های نرم افزار سپیدار به سایت پدسا مراجعه نمایید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ