logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

آموزش نصب نرم افزار سپیدار همکاران سیستم نسخه آموزشی

آموزش نصب نرم افزار سپیدار

آموزش نصب نرم افزار سپیدار همکاران سیستم نسخه آموزشی

نرم افزار سپیدار سیستم برای مدیریت بهتر کسب و کارها طراحی شده است. پس از تهیه آن می توانید آموزش نصب نرم افزار سپیدار را از طریق شرکت پدسا به آسانی فرا گرفته و از مزایای بی شمار این نرم افزار مالی بهره مند شوید. از طریق شرکت پدسا، امکان پشتیبانی یکساله و همچنین دموی نرم افزار سپیدار برای شما به آسانی فراهم آمده است. نرم افزار سپیدار سیستم ویژه شرکت ها و کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. این نرم افزار مالی شامل بسته های تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری است.

هر کسب و کاری می تواند بسته مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کند. امروزه تمامی کسب و کارها حتی مجموعه های خیلی کوچک برای اداره کردن حساب هایشان به یک نرم افزار کامل و جامع و در عین حال با کاربری ساده نیاز دارند. تمامی اینها ویژگی هایی است که در نرم افزار سپیدار سیستم از سوی  طراحان خوش ذوق و با دانش فنی بالا، مورد توجه قرار گرفته است. قبل از خرید نرم افزار می توانید از مشاورین پدسا، به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید و سپس از طریق دموی نرم افزار با بخش های مختلف آن آشنا شوید.

تمام این اقدامات برای آن است که شما بتوانید نرم افزار مناسب کسب و کار خود را با دید باز انجام دهید. شرکت پدسا نماینده فروش شرکت سپیدار سیستم همکاران و یکی از شرکت های تخصص در حوزه نرم افزار است.  وظیفه این شرکت عرضه محصولات حسابداری سپیدار، ارائه راهکار، به مشتریان در زمینه های اجرا و پشتیبانی از تجهیزات، سخت افزارها و نرم افزار و ارائه خدمات شده در سراسر کشور را به عهده دارد.

 

آموزش نصب نرم افزار

سپیدار همکاران سیستم

نکاتی که قبل از نصب نرم افزار سپیدار سیستم می بایست به آن توجه نمایید:

 

نرم افزار سپیدار سیستم کاربری ساده و روانی دارد. به راحتی می توانید با رعایت نکاتی که بر روی بسته های نرم افزاری نوشته شده است، نرم افزار خود را نصب و از آن استفاده نمایید. اما در این میان برای نصب راحت تر بهتر است نکات زیر را قبل از نصب افزار سپیدار بر روی سیستم خود کنترل نمایید.

  • در اولین مرحله بهتر است با توجه به نوشته روی جعبه سپیدار سیستم مطمئن شوید که سیستم شما حداقل های تعیین شده برای نصب را دارا باشد.
  • ویندوز شما می باست دارای آخرین سرویس پک باشد.
  • در صورتی که سیستم شما فارسی نباشد، در مرحله ی بعدی نحوه فارسی کردن ویندوز، برایتان نشان داده خواهد شد.
  • برای نصب برنامه استفاده از کاربر  Administrator  الزامی است.

در آموزش نصب نرم افزار سپیدار که از سوی تیم حرفه ای پدسا حضورتان ارائه می شود تمام موارد فوق به انضمام مراحل نصب برنامه به اشکال مختلف و در طول یک دوره آموزشی حضورتان ارائه می گردد. با خرید نرم افزار حسابداری سپیدار، از پشتیبانی یکساله ما بهره مند خواهید بود.

 

آموزش نصب نرم افزار

نصب نرم افزار مالی

7 امکان کاربردی مهم در نرم افزار سپیدار سیستم

 

در این قسمت می خواهیم شما را با 7 امکان کاربردی در نرم افزار سپیدار همکاران سیستم آشنا نماییم.

1- امکان استفاده از نرم افزار سپیدار بدون نیاز به موس

2- نمایش فرم دلخواه به صورت پیش فرض در زمان ورود به سیستم

3- برای هر فرم می توانید انواع اسناد یا ضمائم را پیوست نمایید.

4- قرار داشت علامت جستجو داخل هر فرم

5- وارد کردن اطلاعات تکمیلی به آسانی و ساخت گزارش دلخواه از آنها

6- امکان ثبت یادداشت برای هر فرم

7- نحوه جستجو با بخشی از عنوان به جای کد

نکته: بیشتر این امکانات عمومی است و کاربرانی که تنها سیستم حسابداری سپیدار را خریداری نموده اند نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

 اینها تنها بخش کوچکی از موارد کاربردی در نرم افزار سپیدار سات که می تواند در عین سادگی؛ تاثیر چشمگیری در سرعت انجام کار شما داشته باشد. در مقالات بعدی سعی خواهیم نمود تمامی موارد فوق را صورت کامل برایتان توضیح دهیم. شرکت پدسا با رویکرد مشاوره برای شرکت های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ، کادر حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف نرم افزاری و حسابداری را در اختیار دارد. این شرکت وظیفه خود می داند خدمات نوین و با کیفیت را به بهترین شکل به کاربران خود ارائه نماید.

برای کسب اطلاعات بیستر و مشاوره رایگان در رابطه به خدمات شرکت پدسا می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ