logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار ؛ یک اتوماسیون مالی یکپارچه و مخصوص شرکت های بازرگانی است. این بسته شامل 5 سیستم: حسابداری، دریافت و پرداخت، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار است. شرکت های بازرگانی می توانند با کنترل موجودی انبار و محاسبه سود و زیان کالا و با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، کنترل دقیق تری بر موجودی انبار داشته باشند.

همچنین شرکت های بازرگانی با استفاده از این نرم افزار می توانند کالاهای پر سود خود را از طریق آگاهی از کالاهای پر فروش و محاسبه میزان سود هریک به صورت جداگانه، شناسایی کرده و میزان سود شرکت را افزایش دهند. در بسته بازگانی نرم افزار سپیدار که در شرکت پدسا ارائه می شود؛ می توانید در زمانی کوتاه و با استفاده از کدینگ پیش فرض حسابداری بازرگانی، اقدام به راه اندازی درختواره حسابها نمایید.

در بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار به صورت عمومی سیستم های زیر قابل استفاده است :

 • حسابداری
 • دریافت و پرداخت
 • تامین کنندگان و انبار
 • مشتریان و فروش

کاربران گرامی می توانند برای آگاهی از قیمت این بسته نرم افزاری به این قسمت مراجعه نمایند. شرکت پدسا یکی از معتبرترین نمایندگان شرکت سپیدار سیستم است که در غرب تهران فعالیت دارد.

 

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

بسته بازرگانی

کاربران گرامی برای آشنایی بیشتر با محصول و یا خرید  بسته نرم افزاری بازرگانی می توانند با مراجعه به قسمت دموی رایگان، فرم موجود در این صفحه را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن باشند.

همچنین می توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما ، بهترین گزینه جهت برقراری ارتباط و مشاوره رایگان از شرکت پدسا را انتخاب نمایید.

 

دلایل انتخاب بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار سیستم

 

 • در این بسته بازرگانی قابلیت ارتباط شفاف با مشتریان و تهیه لحظه ای صورتحساب مشتری وجود دارد.
 • شناسایی کالاهای پر سود و گزارش سود و زیان به تفکیک هر کالا
 • می توانید با ثبت نقطه سفارش و حداکثر موجودی کالا از کمبود موجودی و خواب کالا در انبار جلوگیری نمایید.
 • تعریف واسط و محاسبه خودکار پورسانت بر حسب تسویه یا عدم تسویه فاکتور کالا و تعیین مدل های گوناگون برای پورسانت
 • نمایش موجودی کالا
 • مدیریت تمام دریافت ها و پرداخت ها با ثبت تمام عملیات چک های دریافتی و پرداختی
 • صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش با در نظر گرفتن موجودی کالا
 • ثبت پرداخت ها به صورت چک، حواله، نقد و با کارتخوان
 • صدور فاکتور خرید با تسهیم هزینه حمل

در هریک از بخش های بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار ، گزارشات کنترلی با عنوان مرور حسابها، مرور فروش و… وجود دارد. با استفاده از آن می توانید علاوه بر گزارشات اولیه موجودی نقد و بانک، میزان فروش و موجودی کالا، از گزارشات دقیق مربوط به عملکرد هر یک از واحدهای کسب و کارتان بهره مند شوید. کلیه این اطلاعات را نیز می توانید به صورت نمودارهای جزئی و دقیق مشاهده نمایید.

 

بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

اهمیت نرم افزار بازرگانی

اهمیت بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار

 

یکی از مهمترین عملیات های اجرایی یک واحد اقتصادی، خرید و فروش است. حال این واحد اقتصادی یک کسب و کار کوچک است یا یک کارخانه تولیدی بزرگ. یکی از مهم ترین عملیاتی که ارتباط مستقیم با سودآوری و تداوم یک کسب و کار دارد مدیریت فرآیند خرید، فروش، سفارشات و پیش فاکتورهاست. نرم افزار سپیدار به گونه ای طراحی شده است که کاربر بتواند در نسخه های مختلف و برحسب نیاز مراکز مختلف، چرخه عملیات را به خوبی مدیریت کند.

سیستم بازرگانی، مهم ترین زیر سیستم در بین سیستم های لازم برای اداره کسب و کارهاست. در این سیستم می توانید اطلاعات مربوط به کالاهای خریداری شده و فروش رفته را وارد نمایید. سپس مدیران بازرگانی و فروش با کنترل موجودی محصول، کنترل مانده حساب مشتریان، تحویل به موقع محصول و کنترل اعتبار مشتری به فروش نظارت دارند.

با بالا رفتن حجم مبادلات مالی و رعایت قوانین گسترده سازمان مالیاتی، خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی مناسب، بسیار مهم است. وضعیت سود و زیان، دریافت و پردازش اطلاعات از وضعیت مشتریان از جمله مسایلی است که با استفاده از نرم افزار بازرگانی می توانید به راحتی مدیریت نمایید.

یک خرید خوب، نیازمند تحقیق گسترده بوده و ممکن است سوالاتی برای خریدار ایجاد کند. نرم افزار سپیدار سیستم با توجه به کاربری ساده و در عین حال ویژگی های گسترده، ممکن است سوالاتی را برای کاربران بوجود آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بسته بازرگانی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم می توانید از دموی رایگان محصول استفاده نمایید. یا پس از تکمیل اطلاعات موجود در این قسمت منتظر تماس کارشناسان پدسا در سریع ترین زمان ممکن باشید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ