logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

آموزش نرم افزار سپیدار ، از صفر تا صد

آموزش نرم افزار سپیدار

آموزش نرم افزار سپیدار ، از صفر تا صد

آموزش نرم افزار سپیدار را می توانید با مراجعه به سایت شرکت پردازش داده سامانه (پدسا) و هماهنگی با کارشناسان این مجموعه به صورت راحت و به آسانی فرا بگیرید. امروزه یادگیری حسابداری و حداقل کار با یکی از نرم افزار های حسابداری معتبر می تواند بستر مناسبی برای پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب برای جوان های جویای کار را فراهم نماید.

سپیدار سیستم خدمات آموزشی خود را به صورت حضوری، مجازی و در قالب بسته های آموزشی در اختیار علاقه مندان قرار داده است. می توانید با مراجعه به نمایندگان این مجموعه در شهر و منطقه مورد نظر خود، از آموزش های این مجموعه استفاده نمایید.

علاقه مندان در غرب کشور نیز می توانند با مراجعه به شرکت پدسا، آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار را یاد بگیرند. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای حسایداری است که می توانید به آسانی امورات حسابداری خود را انجام دهید .

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، برای مدیریت چابک تر شرکت های کوچک طراحی و متناسب با نیازهای این کسب و کارهاست. نرم افزار های شرکتی در چهار بسته خدماتی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری طراحی شده و کاربری ساده ای دارد.

بخش های عملیاتی حسابداری و مالی تامین و خرید و فروش و مشتریان در سپیدار پوشش داده شده اند. با گذراندن 70 ساعت در دوره آموزش سپیدار می توانید با امکانات 5 نرم افزار سپیدار شامل: حسابداری، فروش، دریافت و پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد آشنا شوید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ