logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

آموزش سپیدار سیستم همراه با مثالهای کاربردی

آموزش سپیدار سیستم

آموزش سپیدار سیستم همراه با مثالهای کاربردی

 یکی از نکات اساسی پس از خرید نرم افزار حسابداری، نحوه آشنایی با بخشها و یادگیری صحیح استفاده از نرم افزار است. بی شک شرکت همکاران سیستم جزو یکی از موفق ترین تولیدکنندگان نرم افزارهای مالی در کشور است. یکی از پر طرفدارترین محصولات نرم افزاری همکاران، سپیدار سیستم است. این شرکت برنامه های ویژه ای برای آموزش سپیدار سیستم در اختیار کاربران و نمایندگان خود قرار داده است. زمانی که برای اولین بار نرم افزار سپیدار وارد بازار شد با استقبال خوبی مواجه گردید و در حال حاضر بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط از این نرم افزار به صرفه و محبوب استفاده می کنند. شرکت پدسا یکی از موفق ترین و معتبرترین نمایندگان سپیدار همکاران سیستم در غرب تهران است.

جهت یادگیری و آموزش سپیدار سیستم می توانید از کتاب ها و منابع الکترونیکی که در این زمینه تهیه و تولید شده اند استفاده نمایید. حسابداری سپیدار به قدری گسترده و فراگیر شده که در برخی از آموزشگاهها، سپیدار به عنوان یک واحد درسی تدریس می شود. کسانی که جویای کار هستند و علاقه به کار حسابداری دارند می بایست حداقل به کار با دو نرم افزار حسابداری آشنا باشند. یکی از گزینه های یادگیری این افراد، نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار است. چرا که بیشتر شرکت ها از این نرم افزار برای انجام امور مالی خود استفاده می کنند.

شرکت پدسا، این امکان را فراهم آورده است که افراد بتوانند با درخواست دمو نسبت به بخش ها و قسمت های مختلف نرم افزار سپیدار آشنا شوند.

 

 

ماژولهای مختلف سپیدار سیستم

 

سپیدار سیستم با استفاده از بخش های زیر تمامی نیازهای نرم افزاری شرکت ها در زمینه مالی و اداری را پوشش داده است.

حسابداری مالی : در این بخش، کاربر می تواند عملیات حسابداری، شماره گزاری اسناد و … را به راحتی انجام داده و گزارشات دفاتر حسابداری اعم از دفتر روزنامه، دفتر کل و مرور حسابها را مشاهده کند.

حسابداری خرید : در این بخش همان گونه که از نامش مشخص است، عملیات مربوط به تدارکات و خرید صورت می گیرد و کاربر می تواند فاکتورهای خرید را صادر و مدیریت نماید. همچنین در این ماژول می توانید حساب تامین کنندگان شرکت را کنترل نمایید.

حسابداری فروش : ماژول فروش سپیدار سیستم، عمدتا توسط شرکت های بازرگانی استفاده می شود و کاربر می تواند فاکتورهای فروش شرکت را صادر و کنترل کند. همچنین می تواند گزارشات فروش شرکت را از سیستم دریافت کند.

خزانه داری (دریافت و پرداخت) : این بخش سپیدار سیستم جهت مدیریت و ثبت وجود دریافتی از مشتریان و وجوه پرداختی به تامین کنندگان و سایر طرف حسابها می باشد. از این بخش می توان برای ثبت و کنترل اسناد دریافتنی و پرداختنی استفاده کرد.

حسابداری و مدیریت انبار : این بخش مربوط به کنترل و موجودی کالاهای انبار است و کاربر می تواند به موجودی انبار در لحظه دسترسی داشته باشد.

حسابداری حقوق و دستمزد : از این بخش سپیدار سیستم می توانید برای محاسبه و تهیه لیست حقوق، لیست های بیمه و مالیات حقوق استفاده نمایید.

حسابداری صنعتی و بهای تمام شده : از این ماژول می توانید جهت محاسبه بهای تمام شده کالا در شرکت های تولیدی استفاده کنید.

حسابداری پیمانکاری : این بخش از نرم افزار سپیدار برای مدیریت پروژه های در جریان شرکت های پیمانکاری مورد استفاده بوده و می توان تمامی هزینه ها و درآمدهای مربوط به پروژه را به آسانی ثبت و کنترل کرد.

 

سیستم های حسابداری

یادگیری نرم افزار حسابداری

 

آموزش سیستم حسابداری

 

همه سیستم های حسابداری به یک روش کار نمی کنند. در حالی که بیشتر سیستم های حسابداری داده های درآمد و هزینه اصلی، چه دستی و چه رایانه ای را ضبط می کنند، سیستم حسابداری مورد استفاده با توجه به نوع کسب و کار متفاوت است. از آنجا که هیچ دو سیستم حسابداری یکسان نیستند، حسابداران جدید در سیستم، نیاز به آموزش سیستم حسابداری دارند.

در یک کسب و کار کوچک، یک سیستم حسابداری می تواند چیزهایی همچون دفترچه چک، صندوق پول و یک سیستم ثبت سوابق دستی برای ثبت اطلاعات مالی باشد. مشاغل بزرگتر می توانند از کامپیوترها، سیستمهای حسابداری پیچیده و متخصصان حسابداری بسیار مجرب برای ورود اطلاعات مالی و گزارش وضعیت مالی شرکت استفاده کنند. کلیه شرکت ها از این داده های مالی برای آگاه سازی تصمیم گیرندگان کلیدی یا سهامداران در مورد وضعیت مالی شرکت استفاده می کنند. حتی اگر حسابداران، آموزش های لازم در دانشگاهها راجع به روشهای حسابداری دریافت کرده باشند، ممکن است با یک سیستم حسابداری خاص آشنایی نداشته باشند. سیستم های دستی از قوانین اساسی حسابداری پیروی می کنند، اما سیستم های حسابداری رایانه ای شامل صفحه نمایش ورودی و رابط های پیچیده ای هستند که به پرسنلی که از سیستم استفاده می کنند، برای درک آن نیاز دارند.

نرم افزار حسابدرای سپیدار سیستم، کاربردی آسان دارد و آموزش سپیدار سیستم نیز بسیار ساده است و برای شرکت های کوچک نیز قابل استفاده بوده تا مدیران کسب و کارها بتوانند به صورت اتوماتیک تمامی کارهای خود را انجام د اده و از دست سیستم های دستی قدیمی خلاصی یابند.  برای خرید نرم افزار سپیدار می توانید به سایت پدسا ( نماینده شرکت سپیدار همکاران سیستم در غرب تهران) مراجعه نمایید. کارشناسان مجرب پدسا آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما عزیزان هستند.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ