logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

تامین کنندگان و انبار در سپیدار همکاران سیستم

تامین کنندگان و انبار در سپیدار

تامین کنندگان و انبار در سپیدار همکاران سیستم

همان طور که می‌دانید بخش انبار در هرشرکت، کارخانه و یا سازمان‌های دیگر، بسیار مهم و حیاتی است، انبارها به دلیل جای دادن دارایی‌ها و موجودی‌های سازمان‌ها در خود، بسیار حائز اهمیت هستند، برای سرعت بخشیدن و دادن نظم به اقلام موجود در انبارها، تهیه سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار به کارفرمایان در این حیطه‌ها توصیه و پیشنهاد می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با سیستم انبار سپیدار سیستم فرم درخواست دموی نرم افزار را در سایت پدسا تکمیل نمایید.

 وظیفه تامین کنندگان و انبار در سپیدار چیست؟

این نرم افزار وظیفه ثبت فرایندها و عملیات موجودی کالاها و حساب تامین کنندگان را برعهده دارد که باعث آسان و راحت شدن مدیریت انبار شده و درصد رسیدن به موفقییت را با بالا بردن راندمان کاری، دسترسی به موقع به اطلاعات و سرعت بخشیدن به عملیات، بالا خواهد برد.

 چند مورد از خدمات و کارایی‌های مهم سیستم تامین کنندگان و انبار در سپدار: امکان انبار گردانی، یکپارچه سازی اطلاعات، امکان تعین نقطه سفارش کالا، محاسبه مالیات تکلیفی، مالیات بر ارزش افزوده، و بیمه در فاکتور خرید خدمات، امکان قیمت گذاری به روش میانگین موزون، کنترل موجودی منفی کالاها در سطح انبار و کالای فروشی، نگهداری تصویر کالا، امکان اطلاع از نقطه سفارش کالا به طریق پیامک و ارسال پیامک در هنگام خروج کالا.

بخش انبار در هر سازمانی دارای ویژگی و اهداف خاصی است که سالانه حداقل یکبار نیاز به انبار گردانی دارد. برخی از این ویژگی‌ها و اهداف مخصوص هر انباری عبارت‌اند از:

  • پذیرش کالا
  • بسته بندی و تحویل کالا
  • جمع آوری کالای انتخاب شده برای خروج
  • جابه‌جایی و جاگذاری کالا
  • حفظ مقدار مناسب کالاهای مورد نیاز
  • همکاری در تامین و خرید کالا
  • تحویل گرفتن و کنترل کردن کالاهای دریافتی
  • رعایت مقررات و دستورالعمل‌ها برای سرعت بخشیدن و باالا بردن راندمان سازمان یا شرکت

 

سیستم انبار سپیدار

انبارگردانی

انبار گردانی چیست؟

 

به کنترل کردن کمیت و کیفیت کالاهای موجود انبار گردانی می‌گویند، که شامل پنج مرحله می‌باشد:

1.  ثبت اطلاعات اولیه انبار گردانی: این مرحله در منوی تامین کنندگان انبار وجود دارد، هنگام ورود به این منو ابتدا باید گزینه( انبار مد نظر، مسئول انبار گردانی، تاریخ انبار گردانی و حداقل موجودی) را کامل کنید، با واررد کردن این اطلاعات اولیه و انتخاب گزینه انتخاب بر اساس حداقل موجودی به طور خودکار، کالاهای انبار گردانی وارد خواهند شد و با انتخاب گزینه افزودن و حذف قلم به رسید می‌توان کالاها را اضافه و یا حذف کرد.

2. صدور تگ انبار گردانی: برای شمارش و تگ انبار گردانی کالا و اقلام از گزینه صدور تگ استفاده می‌کنند همچنین از این گزینه برای اختصاص دادن شماره برای کالا و گزارش تگ انبار گردانی قابل چاپ استفاده می‌شود.

3. شمارش کالا: بعد از صدور تگ در مرحله انبار گردانی، می‌توان شمارش کالا را در دو مقدار اصلی و فرعی وارد کرد.

4. تایید شمارش کالا: بعد از وارد شدن شمارش کالا، گزینه تایید شمارش فعال می‌شود، با فعال شدن این گزینه می‌توان بر فرایند انبار گردانی نظارت کرد و فقط در صورتی می‌توانید سند انبار را در تاریخ قبل از انبارگردانی ثبت کنید که شمارش کالا تایید شده باشد.

5. صدور سند کسری و اضافی: در نرم افزار سپیدار سیستم، با استفاده از دو گزینه( صدور سند کسری و صدور سند اضافی) می‌توان سند کسری و اضافه را صادر کرد.

 

انبار

خرید سیستم انبار سپیدار

نحوه تهیه سیستم تامین کنندگان و انبار در سپیدار

 

 شما می‌توانید با خرید کامل پکیج سیستم حسابداری سپیدار که تامین کنندگان و انبار نیز بخشی از زیر مجموعه‌های این سیستم است، به صورت اینترنتی و یا حضوری، صاحب این نرم افزار شوید، طراحان و تولید کنندگان سیستم حسابداری سپیدار برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی کامل شما مشتریان عزیز جهت استفاده از بخش تامین کنندگان و انبار در سیستم سپیدار، فیلم آموزشی کامل و روش مرحله به مرحله کار با این دستگاه را در سایت قرار داده‌اند تا دیگر نگران استفاده از آن نباشید.

در سیستم انبار سپیدار هر آنچه برای مدیریت انبار لازم باشد، وجود دارد، از مشخصات انبار تا اطلاعات تکمیلی مسئول، آدرس و تلفن آن. یکی از نکات مهم در سیستم انبار سپیدار، پیگیری تمام عملیات مرتبط به ورود و خروج انبارهاست که به راحتی قابل پیگیری می باشد. شرکت پدسا به پشتوانه سالها تجربه در حوزه نرم افزار، آماده خدمت گزاری به شما عزیزان برای دستیابی به بهترین نرم افزار می باشد . به همین منظور می توانید با مراجعه به این قسمت، اطلاعات لازم در خصوص قیمت و مشخصات هر نرم افزار را بدست آورید.

شرکت پدسا
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان از طریق واتساپ